6. června 2009 v 12:10 |  Co o nás píší 2007/2008

26.01.2008
Béčko doma porazilo druhé E.S. Plzeň !!!Tisk
neděle, 20. leden 2008
HC DAG Rokycany "B" x E.S. Plzeň 3:2

Muži B-mužstva HC DAG musejí pro naplnění předsezoních plánů klubu hodně napravovat zaváhání z počátku soutěže Krajský přebor I. a nelehkým soupeřem jim byl v sobotu druhý tým tabulky přůběžného pořadí. Ekonomické stavby Plzeň získali shodně bodů jako naše Béčko, mají kvalitní kádr a dosud nepoznalo porážku. Domácí Béčko HC DAG se dostalo na první příčku po posledním utkání s Kaznějovem jen díky lepšímu skóre a to ještě hosté mají o jedno odložené utkání odehráno méně. HC DAG tak muselo naplno bodovat, což také dokázalo. V dramatickém souboji si domácí vytvořili dvoubrankový náskok v prní třetině po trefách Kováře a Zikmunda, hosté po řadě nevyužitých šancí HC DAG včetně neproměného trestného střílení však vyrovnali na 2:2 v 31. respektivně v 54. minutě. Domácí po vítězství toužili ale více, hráli bez zbytečných vyloučení a přítomen byl snad i hokejový bůh, který přiřkl výhru domácím, když v poslední minutě Kratochvíl rozjásal slušnou návštěvu diváků vítěznou trefou po souhře se Spalem a Barchánkem. Hráči E.S. Plzeň obdržený gól těžce nesli, drobná potyčka která následovala po brance Kratochvíla vedla jen k vyloučení hostujícího Jindřicha a definitivnímu zmaření možnosti vyrovnání. Zbylých 30 vteřin zápasu domácí v pohodě kontrolovali puk a zaslouženě se mohli radovat z vydřené výhry 3:2!!!

Třetiny: 2:0 , 0:1 , 1:1 .