SKP Klatovy : HC Ekonomické stavby

6. června 2009 v 12:11 |  Co o nás píší 2007/2008


08.12.2007

SKP Klatovy 6:2–HC ES Plzeň 2:6.
SKP Klatovy -HC ES Plzeň 2:6.

Foto: Milan Kilián

Tým SKP ztratil vyhraný zápas

3.12.2007 6:37

Do poloviny utkání hráči SKP Klatovy přehrávali lídra krajského hokejového přeboru. Jenže pak předvedli, jak se dá snadno ztratit vyhraný zápas.


SKP Klatovy 6:2-HC ES Plzeň 2:6.

Hosté začali zostra a po 40 vteřinách hry šli do vedení. Domácí se ale nevzdali a ve 4. minutě využil početní výhodu Turhobr, který byl na konci pěkné kombinace. Klatovy postupně zvedaly hlavu a hosty začaly přehrávat, ale nevyužity zůstaly šance Kuželíka, Tománka i Smáhy. Vše si SKP vynahradilo po změně stran, kdy mu vedení zařídila souhra sourozenců Kochmanových. Jenže pak domácí zahodili několik dalších šancí a hosté trestali, když v polovině zápasu dvakrát zaskočili poměrně lehkými střelami brankáře Zemana. Ten pak sice několikrát domácí podržel, jenže Kořínek, Smáha i další Klatované neproměnili obrovské šance a naopak hosté ještě v závěru druhé třetiny udeřili. Svůj náskok po poslední změně stran ještě zvýšili, zatímco domácí opět selhali v koncovce.
Sestava SKP Klatovy: Zeman - Kopidlanský, Papoušek, Bělík, Kuželík, Kaňák, Novák - Smáha, Tománek, Kořínek, Hanák, M. Kochman, V. Kochman, Rajchl, K. Janoušek, Malát, Turhobr, Vracovský.

Milan Kilián
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama