SKP Rokycany : HC Ekonomické stavby

6. června 2009 v 12:07 |  Co o nás píší 2007/2008

II

29.02.2008

Hokejisté SKP remizovali s ekonomy 4:4

ROKYCANY - Svědky neuvěřitelného hokejového dramatu byli fanoušci SKP Rokycany. Borci policejního klubu se vytáhli proti vedoucímu družstvu soutěže.

Autor:
RedakceHokejisté SKP remizovali s vedoucím mužstvem krajského přeboru 4:4. Souboj rokycanského Václava Kočího (v bílém) a plzeňského hokejisty. Jak je ze snímku vidno, i trenér může snadno přijít k úhoně.
Hokejisté SKP remizovali s vedoucím mužstvem krajského přeboru 4:4. Souboj rokycanského Václava Kočího (v bílém) a plzeňského hokejisty Míči. Jak je ze snímku vidno, i trenér může snadno přijít k úhoně.
Autor: Petr Šetek
SKP Rokycany versus Ekonomické stavby Plzeň 4:4 (2:1, 0:2, 2:1) - domácí začali nebojácně a hned v první minutě se ujali vedení. protivník, který potřeboval alespoň bod k potvrzení triumfu v krajském přeboru, srovnal v minutě sedmnácté. Jenže o pár vteřin později ekonomové inkasovali podruhé.
Prostřední dvacetiminutovka rovněž musela diváky uspokojit. Při množství šancí na obou stranách se vyznamenali brankáři. Kolem třicáté minuty se přece jen Plzeňané dvakrát v početní výhodě prosadili a vypadalo to na jejich trvalejší tlak.
V poslední části však vzaly papírové prognózy za své. SKP vyrovnal na 3:3 a Ekonomické stavby se s vidinou bodu začaly více věnovat defenzivě. V další početní nevýhodě domácí znovu inkasovali. Závěr byl pro silné nervy. V 58. minutě Rokycany dokázaly odpovědět a trenéři stáhli sestavu na dvě lajny.
Rokycany vyvinuly obrovský nápor a za úmyslné posunutí branky získaly v čase 59:43 výhodu trestného střílení. Nájezd však Jonáš neproměnil. Přesto policisté dopravili o sedm vteřin později puk za záda brankáře ekonomů. Hlavní rozhodčí nejprve gól uznal, ovšem pak byl u mantinelu doslova zasypán hráči hostů a svůj původní verdikt odvolal. Údajně z důvodu úmyslného hraní nohou.
Remíza posunula ES Plzeň k baráži o druhou ligu. Mužstvo SKP každopádně předvedlo nejlepší výkon v sezoně. Absolutorium zasluhují všichni hráči a mezi nimi vyčníval gólman Bednář.
Podívejme se na sestavu Rokycan:
Bednář-Němeček, Kočí, Pavel Koukolík, Svoboda, Petr Koukolík, Krajči, Jan Šimonovský, Jonáš, Opp, David Šimonovský, Kuželka, Schwarz, Blecha.
Branky a asistence: Pavel Koukolík dvě, Opp, David Šimonovský (Opp, Svoboda, Jan Šimonovský, Jonáš, Petr Koukolík).
Vyloučení: 5:8.
Závěrečný zápas: v pátek se SKP přesune do Plzně. Duel s HC Pubec začne v osmnáct hodin. Vliv na konečné čtvrté místo rokycanského celku už loučení mít nebude.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama