6. června 2009 v 12:08 |  Co o nás píší 2007/2008

ROKYCANY - Na ploše rokycanského zimního stadionu neuspěli v pátek večer ligoví junioři HC DAG Rokycany.
Autor: Václav Havránek
Autor:
Václav Havránek

ROKYCANY - Na ploše rokycanského zimního stadionu neuspěli v pátek večer ligoví junioři HC DAG Rokycany.Podlehli Vajgaru Jindřichův Hradec 2:3 a v neděli cestovali do hlavního města za Kobrou.

Dramatické utkání krajského přeboru SKP Rokycany–Ekonomické stavby Plzeň (4:4) vrcholilo v poslední minutě. Domácí Jonáš se rozjel na trestné střílení, jenže gólmana hostů nepřekonal.

V sobotu večer byli fanoušci svědky neuvěřitelného dramatu krajského přeboru mužů. Celek SKP potrápil vedoucí Ekonomické stavby Plzen a uhrál remízu 4:4.
Dramatické utkání krajského přeboru SKP Rokycany-Ekonomické stavby Plzeň (4:4) vrcholilo v poslední minutě. Domácí Jonáš se rozjel na trestné střílení, jenže gólmana hostů nepřekonal.

Na neděli plánované derby DAG B-HC Břasy bylo odloženo.