SKP Rokycany : HC Ekonomické Stavby Plzeň

6. června 2009 v 11:13 |  Co o nás píší 2008/2009

SKP Rokycany : HC Ekonomické Stavby Plzeň

17.01.2009

Jedenáctka SKP neměla nárok

Rokycany - Naprázdno vyšli hokejisté Sportovní klubu policie Rokycany v předposledním letošním vystoupení. Na zimním stadionu v Třemošné se představili v hodně nekompletním složení.

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Autor: Archiv
Ekonomické stavby Plzeň SKP Rokycany 7:1 (3:0, 1:0, 3:1).
Mužstvo SKP silně oslabené o stálé opory (Bednář, Blumentritt, Jan Šimonovský, Kaiser, Opp) nastoupilo v Třemošné proti silnému celku ES Plzeň. Celek policejní reprezentace měl do pole pouze jedenáct hráčů, což se časem projevilo ve fyzické kondici. V první třetině hosté drželi krok se soupeřem až do 17. minuty, kdy poprvé inkasovali. To už jim rychle ubývaly síly a během dvou minut dostali další dvě branky.
Do druhé části Rokycany vyrukovaly s taktikou zónového bránění, aby ušetřily silu při napadání soupeře. To se jim dařilo a za celou třetinu obdržely pouze jeden gól.. krát. Horší to bylo v koncovce. Síly borcům SKP viditelně ubývaly a soupeř zvýšil na 5:0. Čestný úspěch našich vyslanců zaznamenal v početní výhodě Pavel Koukolík po přihrávce Davida Šimonovského, ale to bylo vše. Naopak soupeř přidal ještě dvě branky a zaslouženě zvítězil.
O víkendu: poslední utkání první poloviny krajského přeboru čeká tým SKP v neděli od 15,30 hodin. Na rokycanském ledě hostí Pubec Plzeň.
Už dopoledne si to ve stejné soutěži rozdají celky Břas a Apolla Kaznějov (začátek v 10.00).
Rezerva Průmstavu Develop se rozjede do Třemošné, kde na ni čeká protivník z Božkova.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama