Dodatečně z Rokycanského deníku

19. prosince 2009 v 12:45 |  Co o nás píší 2009/2010

Hokejisté SKP padli s ekonomy

Rokycany - Hokejisté SKP Rokycany vyšli v sedmém kole krajské ligy naprázdno. V domácím prostředí podlehli ekonomům z Plzně.
Autor:
Redakce
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Autor: REUTERS/Dan Riedlhuber
SKP Rokycany - Ekonomické stavby Plzeň 3:5 (1:0, 1:2, 1:3)
Na protivníka vyrukovali naši zástupci ve složení: Bednář, Blumentritt, Vyleta, Koukolík Petr, Koukolík Pavel, Král, Krajči, Kočí, Šimonovský, Opp, Jonáš, Šilhánek, Vlček, Adamec, Nový, Hanzlík.
Branky SKP: Jonáš, Hanzlík, Koukolík Petr
Asistence SKP: Koukolík Petr, Jonáš, Nový, Adamec. Na vyloučené skončil duel 6:6.
Do utkání se silným soupeřem domácí nastoupili se třemi kompletními řadami a s cílem uhrát co nejlepší výsledek. První třetina byla ve znamení tlaku SKP. Rokycany však z něho vytěžily jedinou branku a v prostřední dvacetiminutovce se obraz hry výrazně změnil. Borci Sportovního klubu policie se museli spíše bránit a ve 27. minutě to bylo 1:1. Hned za minutu odpověděli naši hráči vedoucím gólem, ale soupeř opět srovnal. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného výsledku 2:2.
Třetí třetina byla opět velmi vyrovnaná, ale protivník se postupně nastěhoval před rokycanskou svatyni a dvakrát udeřil. Ještě jednou se hokejisté pořádajícího klubu dostali na dostřel, jenže ekonomové připojili pátou trefu a bylo rozhodnuto. Objektivně lze konstatovat, že Plzeňané vyhráli zaslouženě. Především díky výkonu ve třetí části.
Další utkání: SKP hraje v sobotu 5. prosince od 17 hodin na ZS v Rokycanech, kde hostí HC Božkov a chce mu vrátit porážku z prvního vzájemného zápasu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama