Z Plzeňského Deníku

24. února 2010 v 15:07 |  Co o nás píší 2009/2010

Apollo s 'ekonomkami' remizovalo

Plzeň - Bude to ještě boj! Duel o finálovou vstupenku mezi hokejisty Apolla Kaznějov a Ekonomickými stavbami Plzeň slibuje dramatickou podívanou.

První duel semifinále krajské hokejové ligy mužů se hrál v neděli ve Sport Areně v Třemošné
Autor: DENÍK/Karel Popel
Nedělní první klání těchto soupeřů v semifinále krajské ligy mužů skončilo remízu 3:3 a sobotní odveta na Košutce bude zřejmě nejnapínavějším soubojem nadcházejícího víkendu.
Druhé semifinále totiž ovládl HC Rokycany a jasně přehrál SKP Klatovy 7:1. Jednoznačné výsledky přinesly i oba zápasy o skupiny konečné 5. až 8. místo.
Všechny série se hrají na dva zápasy.

Ek. stavby Plzeň - Apollo Kaznějov 3:3

Apollo vedlo už 3:0, ´ekonomky´ ale ve druhé polovině zápasu skóre srovnaly.
Proměňovat gólové šance se ve vyrovnaném klání nejprve dařilo Kaznějovským. K prvnímu gólu ze 4. minuty přidal další trefu Aleš Beran při přesilovce 5:3 ve 32. minutě.
A do tříbrankového náskoku poslal svůj tým v oslabení o čtyři minuty později Matěj Sýkora. "Ale toto vedení jsme díky vlastním chybám ztratili," uvedl vedoucí týmu Apolla Václav Tegi. Na 1:3 snižovali Plzeňané ještě ve druhé třetině, když do sítě prošla střela Šindlera z těžkého úhlu. Ve třetí části pak Hrabák a Šiman srovnali na 3:3.
Druhý zápas semifinále je na programu v sobotu od 18.00 hodin, hrát se bude v Kooperativa Arena na Košutce. V případě nerozhodného výsledku by o postupujícím rozhodly nájezdy.
Třetiny: 0:1, 1:2, 2:0. Branky: Špindler, Hrabák, Šiman - T. Urbánek, A. Beran, Matěj Sýkora. Vyloučení: 10:7.
Ek. stavby: Nedvěd - Špindler, Míča, Hrabák, Zdvihal, Surák, Pech, Soukup, Šimán, Jindřich, Jogl, Trojovský, Tyll, Křivanec, Špaček, Petele.
Apollo: Novák - Lorenc, A. Beran, T. Beran, Hron, Matěj Sýkora, Adam Sýkora, Dobrý, Juhasz, Baďouček, Brand, Valečka, T. Urbánek, J. Urbánek, Markov, Kacbunda, Zajíc.
Další výsledky prvních zápasů play off - o 1. až 4.místo: HC Rokycany - SKP Klatovy 7:1. O 5. až 8. místo: Pubec - SKP Rokycany 4:9, Třemošná - Božkov 9:2.